Останні новини
Virtual Patient Challenge
Запрошуємо студентів-медиків 6 курсу навчання, приєднатись до участі у заході "Virtual Patient Challenge - клінічні змагання у віртуальному середовищі".

Публікації
Новинки засобів захисту від іонізуючого випромінювання для інтервенційної радіології
Проведена сертифікація із присвоєнням знака СЄ на засоби індивідуального захисту від іонізуючого випромінювання дозволила з 2013 року вільно реалізовувати продукцію компанії ОНІКО на території Європейського союзу, а також і в інших країнах Європи.

 Дізнатися ціну на товари

Особливе місце серед усіх моделей займає розділ моделей-тренажерів для відпрацьовування медичних прийомів у медичній практиці

Ці моделі-тренажери дозволяють отримати навички:

  • проведення ін’єкцій і пункцій;
  • оброблення рани і переломів кісток, накладаення швів;
  • догляду за хворими різного віку;
  • проведення медичного огляду;
  • проведення гінекологічного обстеження
  • спостереження протікання вагітності й прийняття пологів;
  • догляду дітей;
  • проведення реанімаційних заходів;
  • надання першої допомоги.
Моделі виготовляються з високоякісних і екологічно чистих матеріалів, що забезпечує безпеку й довговічність у використанні.

Моделі поставляються в коробках, які використовуються для зберігання, та разом з рухомими роликовими штативами й пилозахисними чохлами.


Lucina - реалістичний та багатофункціональний симулятор пологів
Lucina - реалістичний та багатофункціональний симулятор пологів

Lucina - реалістичний та багатофункціональний симулятор пологів
Тренажер Lucina забезпечує виняткову надійність і точність під час навчання прийому нормальних, а також рідкісних випадків пологів та надання невідкладної медичної допомоги. Побудовані на потужній платформі Fidelis, тренажери Lucina витримали фізіологічну перевірку, що гарантує автоматичну реакцію на клінічні втручання.

 
PediaSIM - симулятор дитини для надання педіатричної допомоги
PediaSIM - симулятор дитини для надання педіатричної допомоги

PediaSIM - симулятор дитини для навчання надання педіатричної допомоги
PediaSIM є імітацією шестирічної дитини з реалістичною системою дихальних шляхів, грудної клітини та анатомічних особливостей, що уможливлює проведення широкого спектра клінічних заходів.
PediaSIM доступний на платформі HPS, яка забезпечує проведення анестезії, дихальної та інтенсивної терапії, або на платформі ECS, призначеній для терапії, догляду та медико-санітарних дисциплін.

 
BabySIM - симулятор пацієнта немовля для інтенсивної терапії і реанімації
BabySIM - симулятор пацієнта немовля для інтенсивної терапії і реанімації

BabySIM - симулятор пацієнта немовля при життєво необхідній інтенсивній терапії і реанімації
Створений на основі затверджених моделей дитячої серцево-судинної, легеневої і неврологічної систем, BabySIM відтворює автоматичні реакції на клінічні втручання для підготовки фахівців в області охорони здоров'я для критичних подій, що мають пряме відношення до немовлят.

 
Vimedix Ob/Gyn - УЗД дослідження в акушерстві та гінекології
Vimedix Ob/Gyn - УЗД дослідження в акушерстві та гінекології

Vimedix Ob/Gyn - навчання УЗД досліджень в акушерстві та гінекології
УЗД тренажер Vimedix (акушерство/гінекологія) навчає аналізувати та інтерпретувати УЗД дослідження в першому та другому триместрах вагітності.

 
Модель для люмбальних пункцій
Модель для люмбальних пункцій

Модель для люмбальних пункцій розроблена для тренування на ранніх роках навчання. Модель демонструє змінні вставки тканин, міцний хребет та тверду мозкову оболонку, яка точно відтворює відчуття при пункції та дозволяє проводити забір і вимірювання тиску спинномозкової рідини. Завдяки відокремлюваному хребту та замінним тканинам модель є економічно вигідним шляхом для тренування великої кількості студентів.

 
Розширена модель для епідуральної анестезії та люмбальних пункцій
Розширена модель для епідуральної анестезії та люмбальних пункцій

Розширена модель для епідуральної анестезії та люмбальних пункцій дозволяє проводити тренування як люмбальних пункцій, так і введення анестетиків в епідуральний простір. Включаючи дві епідуральні вставки: стандартну та розширену версію з більшим хребтом, модель є ідеальною як для початкової, так і для просунутої підготовки більш комплексних процедур. Також ця модель включає опційну вставку жирового шару з метою збільшення реалістичності та ускладнення завдання для студентів.

 
Ультразвукова модель для епідуральної анестезії та люмбальних пункцій
Ультразвукова модель для епідуральної анестезії та люмбальних пункцій

Ультразвукова модель для епідуральної анестезії та люмбальних пункцій ідеальна для тих, хто бажає навчати технікам люмбальної пункції й епідуральної анестезії, використовуючи ультразвуковий контроль. Протестована для роботи з усіма основними брендами ультразвукових апаратів, ця модель включає видимі фасеточні суглоби.

 
Ультразвуковий тренажер судинного доступу
Ультразвуковий тренажер судинного доступу

Ехояскравий та змодельований блок у поєднанні з імітацією яремної вени для навчання введенню голки під контролем ультразвуку.

 
Подушечка для ін'єкцій
Подушечка для ін'єкцій

Подушечка для ін'єкцій була розроблена для практики технік внутрішньошкірних, підшкірних та внутрішньом'язових ін'єкцій. Вона має кілька шарів тканин, що відтворюють епідерміс, дерму, жировий та м'язовий шари та може легко приєднуватись до руки або до стегна, щоб допомогти у навчанні комунікації між професіоналом та пацієнтом.

 
Модель руки для венепункції
Модель руки для венепункції

Модель руки для венепункції забезпечує ідеальну платформу для практики навичок, необхідних для пункції вен та внутрішньовенної канюляції. Штатив з мішком для подачі штучної крові ідеально підходить для середовища тренування клінічних навичок, де велика кількість студентів тренується на постійній основі, або для професійних лабораторій, де студенти тренуються самостійно.

 


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.