Останні новини
Virtual Patient Challenge
Запрошуємо студентів-медиків 6 курсу навчання, приєднатись до участі у заході "Virtual Patient Challenge - клінічні змагання у віртуальному середовищі".

Публікації
Новинки засобів захисту від іонізуючого випромінювання для інтервенційної радіології
Проведена сертифікація із присвоєнням знака СЄ на засоби індивідуального захисту від іонізуючого випромінювання дозволила з 2013 року вільно реалізовувати продукцію компанії ОНІКО на території Європейського союзу, а також і в інших країнах Європи.

 Дізнатися ціну на товари
Модель ноги немовляти для внутрішнькісткового вливання
Модель ноги немовляти для внутрішнькісткового вливання

NEW! Цей навчальний тренажер представлений у вигляді однієї ноги з можливістю під'єднання її до манекена немовля. Нога поставляється зі змінними вставними кістками і набором для проведення інфузійної терапії, що дозволяє реалістично візуалізувати послідовність дій і ввести рідину в ногу.

 
Тренажер для внутрішнькісткових вливань
Тренажер для внутрішнькісткових вливань

NEW! Тренажер призначений для моделювання процедури внутрішньокісткових ін'єкцій. Студенти матимуть можливість з неймовірною точністю та реалістичністю навчатися та практикувати процедуру, яку було складно симулювати у минулому. До тренажера для внутрішньокісткових вливань викладачам необхідно було вдаватися до використання кісток курчат та індичок. Викладачі програми з надання розширеної медичної допомоги дітям знайдуть у цьому навчальному тренажері зручну та санітарну альтернативу.

 
Тренажер для внутрішньокісткового доступу до плечової кістки
Тренажер для внутрішньокісткового доступу до плечової кістки

Ідеальний засіб для тренування процедури виконання внутрішньокісткового доступу.На сьогодні внутрішньокістковий доступ до плечової кістки вважається найкращою альтернативою у випадку відсутності можливості внутрішньоввенного вливання.Якісні характеристики тренажера забезпечують точний та безпечний доступ для введення та виведення рідини.Він має легкодоступний замінний відрізок кістки, що забезпечує швидкісне навчальне тренування, зберігаючи при цьому принцип реалістичності, необхідний для ефективного проведення навчання.

 
Нога для внутрішньокісткових ін’єкцій
Нога для внутрішньокісткових ін’єкцій

Завдяки даній моделі можливо практикувати внутрішньокістковий доступ до проксимального відділу великої гомілкової кістки. Використовуйте модель для удосконалення навчання та розуміння процедур, пов’язаних із такими приладами, як шприц-пістолет (B.I.G. = bone injection gun) та EZ-IO. Дана модель ноги не придатна для наповнення рідиною. Частини кістки та шкіра коліна є замінними.

 
Модель для внутрішньокісткового вливання
Модель для внутрішньокісткового вливання

Використовуйте цю модель для поглибленого тренування у процедурах внутрішньокісткового вливання, використовуючи пристрої B.I.G.™ та EZ-IO™ або більшість інших доступних пристроїв для внутрішньокісткових вливань. Модель ноги допускає використання рідини, а джерело крові доступне крізь місця для ін'єкцій. Включає розпізнавальні орієнтири, які пальпуються, змінні кістки та шкіру, а також систему під тиском, яка дозволяє імітувати аспірацію рідини.

 
Дитяча модель для внутрішньокісткового вливання
Дитяча модель для внутрішньокісткового вливання

NEW! Модель призначена для практики внутрішньокісткового вливання. У якості анатомічних орієнтирів представлені колінна чашечка, великогомілкова кістка, горбистість великогомілкової кістки. Вони можуть пальпуватись для визначення місця проколу. Нога згинається, що дозволяє практикувати правильне позиціонування кінцівки.

 
Тренажер для грудинного внутрішньокісткового доступу
Тренажер для грудинного внутрішньокісткового доступу

NEW! Призначений для демонстрації, імітації та навчання медиків усіх рівнів виконанню внутрішньокісткової інфузії через грудинний доступ. Найвищий реалізм і точність анатомічних орієнтирів дозволяють студентам точно, достовірно і кваліфіковано імітувати цю нову процедуру. Така процедура служить простою і швидкою альтернативою звичайному внутрішньовенному вливанню.У тренажері використовується змінна кістка, яку можна проколювати кілька разів для подовження терміну служби тренажера. Грудину можна заповнювати штучною кров'ю для візуалізації зворотного току крові.

 


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.